ACTIVITEIT

aa

Lotgenotengroep voor 18-39 jarigen

Lotgenotengroep voor 18-39 jarigen

Ook jonge mensen worden getroffen door kanker. AYA’s (adolescents and young adults) zijn jongvolwassenen gediagnosticeerd met kanker in de leeftijd van 18 t/m 39 jaar. Zij hebben unieke medische en psychosociale zorgbehoeften typerend voor hun levensfase. Zij hebben vragen over ziekte en behandelingen en de gevolgen daarvan voor hun toekomst bijvoorbeeld omtrent: vruchtbaarheid, studeren, starten op de arbeidsmarkt, het kopen van een huis, het aangaan van relaties.

Inloophuis Kennemerland start voor deze groep jongeren in de regio een lotgenotengroep onder begeleiding van Charlotte en Olga. Door middel van verschillende thema’s zal er herkenning en erkenning zijn.

Ben (of ken) jij een jongere met kanker? En wil je meedoen? Laat van je horen door te mailen naar info@inloophuiskennemerland.nl

De eerste bijeenkomst is op maandagavond 5 september in Santpoort van 19.30- 21.00 uur.

Deelname is gratis.

Datum:
5 september 2022
Tijd:
19:30 - 21:00
Locatie:
Santpoort-Noord
Locatie Google Map Link:
+ Google Maps
Locatie telefoon:
023 - 88 85 367
Prijs:
Gratis